ЛЕКЦІЯ ПРОВІДНОГО НАУКОВЦЯ АКАДЕМІЧНОЇ СПІЛЬНОТИ ДЛЯ ЕКОЛОГІВ-МАГІСТРІВ

14 вересня за ініціативи професора кафедри хімії, екології та методики їх навчання Світлани Совгіри було організовано лекцію на тему: «Глобальні екологічні проблеми гідросфери» з дисципліни «Глобальні екологічні проблеми сучасності» із запрошенням кандидата педагогічних наук, доцента кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету для здобувачів другого магістерського рівня.

Здобувачі мали можливість ознайомитися з сутністю екологічних проблем світу, причинами їх виникнення, основними екологічними проблемами світу, зокремаякістю і кількістю прісної води тощо, а також отримати практичні рекомендації щодо захисту водних ресурсів.

Щиро дякуємо шановному пану Сергію за змістовну лекцію та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!