Зустріч магістрантів з гарантом ОП Середня освіта (Хімія) щодо альтернативи у виборі навчальних дисциплін

Формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувача освіти шляхом вибору навчальних дисциплін (вибіркові дисципліни у розрізі освітньої програми) – невід’ємна складова освітнього процесу, адже такий вибір здійснюється за уподобаннями кожного студента.

19 вересня 2023 року відбулася зустріч гаранта ОП Середня освіта (Хімія) Наталії Горбатюк, викладачів кафедри та здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» першого року навчання щодо вибору дисциплін з вибіркового циклу ОП.

Гарант провела роз’яснювальну роботу щодо порядку вибору дисциплін («Положення про порядок вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в УДПУ»), представила зміст і компетентності, які формуються у студентів під час їх вивчення. З переліком дисциплін вільного вибору за спеціальністю (освітньою програмою), їх робочими програмами і силабусами студенти можуть ознайомитись на електронній сторінці кафедри.