Вітаємо з отриманням вченого звання доцента!

Досягаючи певних висот у науці, людина стає не лише освіченішою, але мудрішою. І немає різниці між учнем, який склав свій перший іспит, студентом, який отримав диплом, чи вченим, який захистив дисертацію.

Здобуття наукового ступеня – це свято. Присвоєння вченого звання – подвійне свято для будь-якого науковця!

Наказом Міністерства освіти і науки України від 23.08.2023 №013740 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів з присвоєнням вченого звання доцента» нашому колезі Роману Вікторовичу Подзерею присвоєно вчене звання доцента кафедри хімії, екології та методики їх навчання.

Колектив природничо-географічного факультету щиро вітає Романа Подзерея з присвоєнням вченого звання та бажає свіжих сил для нових звершень, творчих успіхів у професійній діяльності, родинної злагоди, добробуту та надійних партнерів у добрих справах.