Організація вільного вибору навчальних дисциплін для магістрів-екологів першого року навчання

11 вересня 2023 року здобувачі вищої освіти ОС «Магістр» спеціальності 101 Екологія  1 року навчання мали можливість обрати вибіркові дисципліни на 2 семестр 2023-2024 н.р. на кафедрі хімії, екології та методики їх навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Із процедурою положення та обрання дисциплін вільного вибору здобувачами ознайомив гарант ОП Екологія другого магістерського рівня Наталія Душечкіна. Гарант запропонував ознайомитися із сайтом кафедри, на якому розміщені силабуси усіх вибіркових екологічних дисциплін та сайтом університету, на якому розміщені силабуси з інших ОП.

На підставі Положення про порядок вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в УДПУ, відповідно до  результатів обрання вибіркових дисциплін на 2 семестр 2023-2024 навчального року, затверджено їх перелік.