Семінар «Цифрова компетентність майбутніх екологів»
15 лютого 2023 року для вдосконалення цифрової компетентності викладачів-екологів та здобувачів-екологів проведено семінар «Цифрова компетентність майбутніх екологів». Модератором заходу виступив викладач кафедри хімії, екології та методики їх навчання Святослав Мандебура, який ознайомив присутніх з інноваційними технологіями роботи у дистанційному та змішаному режимах на онлайн платформах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; з цифровими застосунками Google workspace, Moodle, Netboard, Factile, Emaze та Crello. Запропоновані онлайн-застосунки, сервіси та програми для створення тестів, ігор, вікторин, опитувань, відеозавдань, інтерактивних презентацій, плакатів, робочих аркушів, віртуальних дошок і середовищ для спільної роботи можна ефективно використовувати під час занять з екологічних та інших дисциплін.
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/image_2023-03-07_14-48-12.png)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-07_14-50-50.jpg)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/image_2023-03-07_14-48-50.png)