Міжнародне стажування викладачів кафедри

В рамках підвищення професійного рівня викладання фахових дисциплін викладачами кафедри хімії, екології та методики їх навчання (доцентами Наталією Душечкіною, Наталією Горбатюк, Оленою Задорожною та викладачем Романом Подзереєм) здійснено міжнародне стажування, на базі Західно-Фінляндського коледжу (Туреччина).

Мета стажування ‑ набуття знань і досвіду у розвитку «Soft skills development in teaching professional training».

Як результат стажування викладачі набули таких умінь: вибудовувати ефективну взаємодію з учасниками освітнього процесу на різних рівнях через вербальні та невербальні техніки з урахуванням специфіки та інтересів другої сторони переговорів; успішного формування стратегії управління власним розвитком в умовах швидких змін, можливості ефективного здійснення саморегульованого навчання та пошуку відповідної інформації з різних джерел й вміння ними ефективно управління; здійснювати наставництво та бути готовим до ситуаційного лідерства.

У викладачів за підсумками стажування сформовано проектне мислення із застосуванням системного підходу для вирішенням актуальних освітніх завдань і набуто комунікативні та управлінські навички.

По завершенню учасники міжнародного стажування отримали сертифікат.