Присвоєно народне звання «Берегиня України»

У офіційному будинку прийомів ДУС Офісу Президента України професору, завідувачу кафедри хімії, екології та методики їх навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Світлані Совгірі вручено орден і почесні грамоти «За активну громадську позицію, вагомий внесок у забезпеченні розвитку і процвітання держави, сумлінну працю, високий професіоналізм, незламний патріотизм, любов до України та створення її позитивного іміджу» та «За активну життєву позицію та сумлінну працю в ім’я розвитку української держави» за підписами першого Президента України Леоніда Кравчука та очільника держави у 2005-2010 роках Віктора Ющенка.

Довідково. Всеукраїнський проект «Берегиня України» започатковано за підтримки та участі Адміністрації Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, обласних та районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, всеукраїнських і міжнародних громадських об’єднань з метою гідного представлення та об’єднання українських жінок, які присвятили своє життя боротьбі за кращу долю України, відродженню, звеличенню нашої рідної Батьківщини добрими справами.