Участь екологів у тренінгу «Екологічна безпека підприємства»
16-19 березня викладачі кафедри хімії, екології та методики їх навчання (професор С. Совгіра, доцент Н. Душечкіна, викладач С. Мандебура) брали участь у тренінгах циклу «Екологічна безпека підприємства». Розглядалися питання: вимоги до створення ЛОС, досвід впровадження високотехнологічного та енергоефективного обладнання очистки стічних вод, встановлення нормативів гранично-допустимих викидів забруднюючих речовин із стаціонарних джерел та ін. Участь у тренінгах стала можливою на основі заключеної угоди про співпрацю між Професійною Асоціацією Екологів України та нашим університетом.
![](https://chemistry.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/зустріч-1024x559.jpg)
![](https://chemistry.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/сертифікати-1024x765.jpg)