Екологічна конференція в Національному природному парку «Камелюкове Поділля»

Нещодавно в НПП «Кармелюкове Поділля» відбулася науково-практична конференція учнівської молоді «Природно-заповідна спадщина Південно-Східного Поділля». Учасниками і співорганізаторами конференції виступили екологи нашого університету. Завдяки активним екологам (викладач Святослав Мандебура, здобувачі Ліля Бузань, Лариса Кучер) стало можливим проведення конференції в Zoom.

Із вітальним словом виступили директор національного парку Олександр Романчук, професор Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського Анатолій Гудзевич, професор нашого університету Світлана Совгіра.

На конференції розглядалися актуальні проблеми збереження природних ландшафтів, біорізноманіття та аналіз найбільш поширених екологічних проблем.

Проведення конференції стало важливою подією в житті НПП «Кармелюкове Поділля» та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, яка є беззаперечним внеском у процес наукових досліджень, ставить стимули для подальшої плідної роботи.