DSC_0139кандидат педагогічних наук, викладач кафедри хімії, екології та методики їх навчання

Навчальний корпус № 1, 328-a ауд.
Е-mail: Zadoroschnao@mail.ru

Народилася 1 червня 1988 року в с. Легедзине Тальнівського р-ну, Черкаської обл.

У 2005 році закінчила Легедзинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

У 2010 році закінчила природничо-географічний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за спеціальністю: «Географія» з додатковою спеціальністю «Біологія».

У 2011 році закінчила магістратуру цього ж вузу за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Географія» та здобула кваліфікацію викладача географії.

З 2012 по 2015 рік навчалася в стаціонарній аспірантурі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У 2016 році в спецраді Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини захистила  кандидатську дисертацію на тему: «Формування світоглядних переконань у студентів педагогічних університетів засобами природоохоронної діяльності» за спеціальністю 13.00.04 ­- теорія та методика професійної освіти.

Наукові інтереси: екологічний світогляд, світоглядні переконання, природоохоронна діяльність, гармонізація взаємовідносин у системі «людина-суспільство-природа». Є співробітником науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта».