кандидат біологічних наук, доцент кафедри хімії,
екології та методики їх навчання

Народилася 18 вересня 1941 р. в с. Попудня Монастирищенського району Черкаської області. У 1965 році закінчила природничий факультет Уманського педагогічного інституту за спеціальністю вчитель біології, хімії та сільськогосподарської праці.

Трудову діяльність в університеті розпочала в серпні 1965 року. Займала посади лаборанта, асистента, старшого викладача, доцента, декана природничого факультету.

У 1980 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук. У 1987 року отримала вчене звання доцента кафедри зоології. Займала посаду декана природничого факультету.

З 1992 року очолює науково-дослідну лабораторію «Екологія і освіта», та здійснювала керівництво 5 держбюджетними темами.

Є одним із організаторів видання щорічного збірника наукових праць «Наукові записки екологічної лабораторії УДПУ» (№1-15).

На високому професійному рівні здійснює керівництво науковою роботою студентів та членів МАН.

Є автором понад 230 наукових праць, зокрема: двох навчальних посібників: «Охорона природи: проблеми енергозбереження» (2010) та «Екологія: озеленення навчального середовища» (2010) з грифом МОН та чотирьох монографій.

За вагомий внесок у розвиток екологічної культури серед студентської молоді та співпрацю в сприянні поліпшенню екологічної ситуації на Черкащині нагороджена дипломом та ювілейною медаллю «125 років від дня народження академіка В.І. Вернадського».